Úvodní stránka > SMS InfoKanál obce

SMS InfoKanál obce

Obec Rohle Vám tímto nabízí jednoduchý a pohodlný způsob získávání důležitých informací o dění v obci.

Ve snaze zajistit dostatečnou informovanost jsme zahájili provoz SMS InfoKanálu obce, který umožňuje zasílání důležitých informací na zaregistrovaná čísla Vašich mobilních telefonů v krátkých textových zprávách (SMS).

Chcete dostávat včasné informace v krizových situacích a o:

• vzniklých haváriích a stavu jejich řešení?
  • plánovaných přerušeních dodávek elektrické energie?
  • uzavírkách místních komunikací?
  • termínech mimořádných svozů odpadu?
  • termínech konání zasedání zastupitelstva obce?
  • konání kulturních a společenských akcí?
  • mimořádných změnách v provozní době OÚ apod.?

a další užitečné informace spojené se životem ve Vaší obci?

InfoKanál

Registrace k odběru SMS - online

Podrobné informace (včetně registrace pomocí SMS)

Vážení občané,

zavedením SMS InfoKanálu se snažíme zkvalitnit život v naší obci.

Věříme, že budete se službou spokojeni, proto, prosím, neváhejte a registrujte se.

Jen dobré zprávy,
                                                        Eva Petrášová, starostka obce

logo.jpg Registrace k odběru SMS

Sloup Nejsvětější Trojice

Setkání v místnosti vedle ordinace MUDr. Saxové proběhne 7. 11. 2019 od 14:30. Těšíme se na vás!

Poplatky od 1.3.2019

Poplatky za domovní odpad, psy a hřbitovní služby se vybírají v kanceláři OÚ Rohle od 1. 3. 2019 v úřední dny – pondělí, středa – od 8,00 do 11,00 a od 12,00 do 16,00 hodin.
Poplatky jsou splatné do 30. 6. 2019.

18. 10. Lukáš

Zítra: Michaela