Změna velikosti písma

fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Upozornění - Ordinace MUDr. A. Kutálka

Upozornění - Ordinace MUDr. A. KutálkaVzhledem k aktuální situaci žádám všechny pacienty registrované v naší ordinaci, aby si od 16. 3. 2020 nechodili pro chybějící, chronicky užívané léky (např. vysoký krevní tlak, cukrovka, apod.), ale objednávali si na našem telefonním čísle 776 707 188 nebo 583 254 026 jejich elektronické zasílání. 

Dále žádám pacienty, kteří mají příznaky akutního nachlazení - vysoká teplota, suchý kašel, bolesti kloubů, svalů, dušnost (případně se vrátili z nákazových zemí - Itálie, Rakousko, Francie, asijská země a další dle aktualizace), aby mě na výše uvedených telefonních číslech nejdříve kontaktovali, abychom se domluvili na dalším postupu. Rozhodně nechoďte do čekárny, abyste nenakazili zdravé pacienty. 

Pokud někdo potřebuje výpis do zaměstnání, nejdříve o něj telefonicky požádejte a přijdete si pro něj v dohodnutém termínu. 

Zachovávejte zásady hygieny - opakovaně si myjte ruce mýdlem a vodou, používejte dezinfekční gely na ruce, kýchejte do rukávu nebo papírových kapesníků. 

Situace je vážná a prosím, abyste výše uvedené akceptovali. 

Děkuji. MUDr. Antonín Kutálek.