Změna velikosti písma

fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Informace k zajištění lékaře pro děti a dorost

Informace k zajištění lékaře pro děti a dorostKrajský úřad Olomouckého kraje, odbor zdravotnictví, oznamuje, že ke dni 26. 3. 2020 převzal zdravotnickou dokumentaci původně vedenou u poskytovatele zdravotních služeb: MUDr. Milada Saxová, praktické lékařství pro děti a dorost (ordinace Rohle, Dubicko a Úsov), z důvodu zrušení registrace nestátního zdravotnického zařízení. 

Rodičům dětí oznamujeme, že je nabídnuta pomoc prostřednictvím MAPO Ambulance s. r. o., která provozuje ordinace praktického lékaře pro děti a dorost v Zábřehu, Libině a Dolních Studénkách. Zaměstnanci společnosti jsou v případě zájmu zákonných zástupců dětských pacientů připraveni převzít pediatrickou péči o tyto pojištěnce. Pro tento krok je zajištěn souhlas největších zdravotních pojišťoven VZP a ČPZP. 

Kontakt na ředitelku společnosti MAPO Ambulance s. r. o.: Ing. Lada Vepřková, tel. 725 754 973, e-mail: veprkova@mapoambulance.cz                 

Krajský úřad Olomouckého kraje vyhlásil dne 1. 4. 2020 výběrové řízení praktického lékaře pro děti a dorost (ambulantní péče) pro území Úsov, Dubicko, Rohle. Lhůta pro poskytování zdravotních služeb je od 1. 7. 2020.