Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Dotace

Dotace

Poskytnutá dotace ve výši 20.000,- Kč z Olomouckého kraje je částečnou úhradou na pořízení, technické zhodnocení a opravu požární techniky a nákup věcného vybavení a zajištění akceschopnosti jednotky sboru dobrovolných hasičů Rohle zřízené příjemcem (Obec Rohle). Příjemce je oprávněn dotaci použít na pořízení ochranných prostředků pro hasiče. Dotační program: Program na podporu JSDH 2023. Dotační titul: Dotace na pořízení, technické zhodnocení a opravu požární techniky, nákup věcného vybavení a zajištění akceschopnosti JSDH obcí Olomouckého kraje 2023. 

logo-olomouckeho-kraje (1).jpg

 

 

Akci "Rekonstrukce místní komunikace 14c v obci Rohle" finančně podpořil Olomoucký kraj v rámci dotačního programu "Program obnovy venkova Olomouckého kraje 2022".

logo-olomouckeho-kraje.jpg                                                                     ochranna-znamka-pov-ok-2022.jpg

 

 

Účelem poskytnutí dotace Olomouckého kraje v částce 13.000,- Kč je částečná úhrada výdajů na pořízení, technické zhodnocení a opravu požární techniky a nákup věcného vybavení a zajištění akceschopnosti jednotky sboru dobrovolných hasičů Rohle zřízené příjemcem (Obec Rohle). Příjemce je oprávněn dotaci použít na opravu cisternové automobilové stříkačky CAS 25 - 6 kusů zimních pneumatik. Dotační program: Program na podporu JSDH 2022.

logo-olomouckeho-kraje.jpg

 

 

Vybavení JSDH Rohle z dotace Olomouckého kraje v částce 13.000,- Kč za účelem podpory obcí Olomouckého kraje při pořizování, technickém zhodnocení, opravách požární techniky, nákupu věcného vybavení a služeb k zajištění akceschopnosti jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí - pořízení ochranných prostředků pro hasiče.

stažený soubor.jpg

 

Projekt obnovy "Očištění a konsolidace sochy sv. Rocha v Rohli" se uskutečňuje za finanční podpory Olomouckého kraje.

logo-olomouckeho-kraje.jpg

 

Vybavení JSDH Rohle z dotace Olomouckého kraje

vybavení jsdh rohle olomoucky kraj 2016

Sousedíme si - Mobilní stánek s širším veřejným využitím

Nadace Via

Poštovní spořitelna

Vybavení JSDH Rohle z dotace Olomouckého kraje

logo

Vybavení JSDH u dotace Olomouckého kraje

logo

Spoluúčast Olomouckého kraje - Oprava místní komunikace v Janoslavicích

logo

 Oprava MK Janoslavice

logo

Dotace Olomouckého kraje

Kulturní dům logo

Dotace Územní plán